ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Зустріч з Іриною Потаніною»

Якщо ви гадаєте, що читати детективи, то марно витрачати час, хутчіш збирайтеся на зустріч з відомою харківською письменницею Іриною Потаніною, як зробили 11 жовтня наші гості – учні ХЗОШ № 97, студенти коледжу мистецтв та постійні читачі бібліотеки. Вони мали унікальну можливість побачити, почути та поспілкуватися з цією цікавою харків`янкою.

По-перше, біографію самої письменниці можна вважати сентиментально-пригодницьким романом; по-друге, Ірина - це безцінне джерело найцікавіших фактів з історії Харкова 20-30-х років XX ст. Розповіді про Харків в її виконанні можна слухати безкінечно, при цьому зауважимо, що ці факти- не письменницькі вигадки, а результат кропіткої праці з архівними матеріалами. «А при чому тут історія?» - запитаєте ви, а при тому, що всі її детективні сюжети розгортаються саме в Харкові початку XXст, серед героїв романів - реальні люди. Навіть один з головних героїв її ретро-романів відомий театральний критик, Володимир Морський (по факту її рідний прадід).

Зустрічі такого формату, з точки зору цікавості запрошеної особистості та багатства інформаційного наповнення, нажаль, відбуваються не часто, а слід в серцях слухачів залишають досить глибокий.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.