ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Харкове, Харкове, місто моє мальовниче» (поетична зустріч)

21 серпня в цей спекотний день працівники відділу обслуговування Світлана Фрадкіна та Єлизавета Іванченко завітали до Територіального центру надання адмінпослуг Московського району із бібліозустріччю «Харкове, Харкове, місто моє мальовниче», яка булла присвячена Дню міста та 76-ї річниці визволення Харкова від фашистських загарбників.

Ведучі познайомили присутніх з творчістю поетів-харків`ян : З. Каца, В. Кулика, О. Аулова, Н, Супруненко та ін. На заході пролунали поетичні рядки, присвячені воєнному лихоліттю, тим далеким, але незабутнім серпневим дням 1943-го року.

В любові досвого міста поетичними рядками освідчились поети-харків`яни: Тетяна Гончарова, В`ячеслав Романовський, Валентина Корольова, Анатолій Мірошниченко.

Присутні не залишилися байдужими. Декілька віршів нашого видатного земляка Б. Чичибабіна пролунали у виконанні підопічної терцентру пані Тамари Мудрової, яка, до речі, теж пише вірші.

В поетичному просторі час минув непомітно, і це не дивно, бо в наш бурхливі та неспокійні дні душа потребує високих почуттів, які навіює саме її величність Поезія.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.