ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Літературна зустріч з Василем Красом

Бібліотечні зустрічі «Віч-на-віч» з цікавими людьми — завжди радісна новина для нашої бібліотеки! Ось і 30 червня до нас завітав письменник Василь Крас із презентацією власної книги «Татарський бранець», написаної в жанрі історичного пригодницького роману. Гість розповів і про власне життя, і про творчість (адже до письменницької діяльності Василь Крас був підприємцем, але долю різко змінила війна на сході України). Так і вирішив бізнесмен стати письменником.

«Татарський бранець» — перша книга з серії історичних романів, які Василь Крас планує написати. Він уже чітко прояснив, які розділи там будуть, які часові рамки охопить кожна з них. Автор розповів про головних героїв презентованого роману, їх імена, риси характеру. Цікаво було послухати і самі рядки з твору.

Наприкінці заходу слухачі мали можливість поспілкуватися з письменником, особисто поставити запитання. Дуже приємним моментом був подарунок книги з автографом письменника нашій бібліотеці.

Василь Крас планує активно займатися письменницькою діяльністю і написання «Татарського бранця» — великий і важливий крок на цьому шляху. Слухачі подякували нашому талановитому гостю із сподіванням знову зустрітися з ним у стінах ХОБЮ!

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.