ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Герої нашого часу» (огляд літератури)

Співробітники Харківськоїобласної бібліотеки для юнацтва одним з найважливіших напрямків роботи для себе вже давно визначили патріотичне виховання.

21 травня в ХЗОШ №25 проведено огляд літератури «Герої нашого часу». Це добірка художньої та документальної літератури з фонду нашої бібліотеки, на сторінках якої історії героїв, історії подій, історії мирних жителів, історії подвигів, … АТО. Наприклад, невеличка книжечка-збірка «Героям Слава!» — це розповіді для дітей про героїв фронту і тилу: ці розповіді невеличкі і, можливо, не в усіх деталях збігаються з реальними історіями, але це пряма мова воїнів, які боронять Україну; це навіть історії жінок-добровольців, які воюють за Україну; це навіть веселі розповіді людей, які наближають перемогу. Також бібліотекарі представили збірку оповідань Андрія Цаплієнка «Книга змін». Андрій Цаплієнко— український письменник, журналіст, режисер, очевидець подій, який з перших днів війни знаходився на передовій.Його збірка може бути використана, як альтернатива підручнику сучасної історії. Також мова йшла про книгу сучасного автора Євгена Положія «Іловайськ». Ця збірка розповідей справжніх людей вийшла у світ з нагоди річниці подій, що відбулись в серпні – вересні 2014 року під час війни на сході України. На сторінках книги читачі знайомляться з історіями та подвигами солдат і офіцерів, що вижили в «Іловайському котлі».

Під час огляду підліткам було представлено більше літератури, ніж можна описати у пост-релізі. Завітавши до бібліотеки, ви зможете більш детально ознайомитися з сучасною історією України, якщо переглянете один з розділів книжкової виставки «Україна. Історія незалежності».

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.