ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«XIX ст. представляє: суперзірки української літератури» (літературний інтенсив)

У цьому році визначають ювілейні дати такі видатні українські письменники, як Тарас Григорович Шевченко (205 років), Іван Петрович Котляревський (250 років), Пантелеймон Олександрович Куліш (200 років). Ці люди зробили значний внесок до розвитку української літератури. Їхніми творами захоплюється увесь світ. Але ж слід сказати, що всі вони були такими ж звичайними людьми, як і ми з вами. Тому, щоб ближче познайомити молодь з їх життям, бібліотекарі підготували захід «XIX ст. представляє:суперзірки української літератури».

Цікаві факти з біографії, особливості проведення дозвілля, оточення та друзі, улюблена їжа та напої, історії кохання письменників — усю цю цікаву інформацію працівники ХОБЮ розповіли учням ХЗОШ №98 13 травня.

Такий літературний інтенсив дозволив молоді поглянути на життя та творчість цих людей з іншого боку, а не лише зі сторінок підручників. Тому дана форма проведення заходу дітям особливо сподобалася. Було весело та цікаво!

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.