ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Гоголь-mystic-party» (етно-вечірка)

Бібліотека продовжує знайомити молодь з культурою нашого народу. І цього разу, 10 травня, працівники ХОБЮ завітали до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №100 ім. А.С. Макаренка, а 13 травня — до учнів ХЗОШ № 98 з етно-вечіркою «Гоголь-mystic-party».

Бібліотекарі були в образах і Солохи, і Чорта, і Оксани. Вони розповіли дітям про давні містичні вірування українців, особливості побудови української хати, традиції ворожінь. Діти з захопленням слухали і про цікаві невідомі факти з життя Миколи Васильовича. Але це було тільки першою частиною. А далі учні розділилися на 4 команди, отримали картки із зображенням етнічних елементів, які були підготовані бібліотекарями заздалегідь, та почали роботу над створенням та презентацією власнихісторій. Головними героями цих історій були персонажі гоголівських книжок.

Учні проявили творчі здібності, а команда, яка найкраще презентувала свою історію, була нагороджена спеціальними призами — сертифікатами-запрошеннями на ігротеку, яка проводиться платформою SALTIVKA SP@CEна базі бібліотеки.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.