ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Любов. Поезія. Весна.» (година спілкування)

Ось і перше весняне тепло, яке зігріває душу кожного. І від його дотику хочеться жити, вірити в краще, кохати!..У кожної людини своя історія кохання.

Світлого сонячного дня, 10 квітня, бібліотекарі завітали до Територіального центру надання соціальних послуг Московського району міста Харкова, щоб розповісти про неймовірні історії кохання відомих літературних діячів: Маяковського, Блока, Єсеніна, Ахматової. Підопічні Терцентру були розчулені почутими історіями... Мабуть, кожен згадав і свою...

Щирі посмішки, радісні оплески — все це створило теплу і невимушену атмосферу. А вдячні слухачі виразили сподівання на подальші зустрічі з працівниками ХОБЮ.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.