ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Кохання — мить прекрасна» (калейдоскоп історій)

Бібліотека продовжує працювати як комунікативна і творча платформа для громади. 5 квітня відбулася бібліозустріч з підопічними Територіального центру надання соціальних послуг Київського району міста Харковав межах програми «Активне дозвілля з бібліотекою».

Історії кохання відомих письменників стали основною темою розповіді бібліотекарів. Антуан де Сент-Екзюпері, Віктор Гюго, Ернест Хемінгуей... Ці імена відомі на увесь світ. Їх творами захоплювалися люди в усі часи. Але хто саме надихав цих людей на створення світових літературних шедеврів? Як говорив Олександр Дюма: «Кохання надихає на великі справи, і воно ж заважає їх здійснювати».

Бібліотекарі розповіли про неймовірні повороти долі, пристрасть і подружнє життя знаменитих письменників. Все це гармонійно доповнювалося медіапрезентацією та відеорядом.

Ця тема є досить цікавою для підопічних Терцентру, тому вони щиро подякували бібліотекарям та попрохали завітати знову з іншими романтичними історіями.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.