ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«XIXст. представляє: суперзірки української літератури» (літературний інтенсив)

Чи знаєте ви Шевченка? Мабуть, ви скажете: «Так, як же не знати такого відомого на весь світ митця?!». Звичайно, найвидатніший український поет, прозаїк, художник... Людина з безмежним талантом та такою ж безкрайньою любов'ю до України…

Але ж, чи все вам відомо про Великого Кобзаря? Перегортаючи сторінки біографії та читаючи офіційні свідчення, ми забуваємо, що Тарас Григорович був такою ж людиною, як і ми самі.

От і вирішили працівники ХОБЮ розповісти цікаві невідомі факти про відомого українця. Захід мав назву «XIX ст. представляє: суперзірки української літератури» і був проведений 13 березня 2019 року з нагоди 205-ти років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Запрошеними були учні 9 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25. Діти дізналися багато нового: і про улюблені страви, і про модні вподобання та розваги генія українського народу. Не оминули й історії кохання талановитого поета. Дійсно, було чому дивуватися! Все це супроводжувалося веселою музикою у виконанні сучасних співаків та композиторів на слова відомих віршів Кобзаря.

Кожен із нас має власну думку, тому вірити почутим фактам чи ні — справа особиста, але часом встановлено, що світлий талант митця досі живий і яскраво виражається в сучасному мистецтві навіть через століття.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.