ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Весняні зустрічі»

Відділ обслуговування користувачів приділяє велику увагу роботі не тільки з підлітками та молоддю, але й з людьми літнього віку. Наші дорослі читачі— люди допитливі й небайдужі. Вони відвідують курси комп`ютерної грамотності, приходять на різні масові заходи, жваво цікавляться новими надходженнями.

Ось і цього весняного дня, 12 березня 2019 року, наші постійні читачки пані Лідія та пані Ганна, завітали до бібліотеки за новими книжками. Їх зацікавили наші виставки «Ювіляри року», «Best of the best», «Зірки рекомендують». Бібліотекар Світлана Фрадкіна розповіла про представлені видання та звернула увагу шановних пані на книги нових українських письменників.

Із задоволенням пані Лідія та пані Ганна відгукнулися на пропозицію бібліотекаря послухати невеличку розповідь про літературні журнали України «Дзвін», «Дніпро» та «Всесвіт».

Наші шановні читачки залишилися задоволені такою цікавою бесідою. Приємно усвідомлювати, що така наша робота допомагає дорослим читачам орієнтуватися в різномаїтті сучасного друкованого слова.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.