ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"З літературою віч-на-віч"

(творча зустріч з Н.А. Супруненко у рамках проекту "Неоліт: про літературу сучасно та цікаво")

В після довгої зими дуже хочеться сонця, тепла, позитивних емоцій, приємних зустрічей. Тому 5 березня, напередодні першого весняного свята, до бібліотеки завітала чарівна жінка, українська поетеса, заслужений діяч мистецтв України Ніна Антонівна Супруненко.

Присутні на заході мали змогу не тільки познайомитися з життєвим та творчім шляхом авторки, а також поставити пані Ніні запитання.

На протязі всієї зустрічі лунали вірші про кохання, про сенс людського буття, про чарівну природу нашої рідної України - і все це в неперевершеному виконанні авторки.

На заході панувала тепла, невимушена атмосфера. І ми впевнені, що всі присутні отримали величезний заряд позитивних емоцій від зустрічі з "високою поезією".

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.