ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Творчість крізь призму душі та серця"

Цікава та талановита, сумлінна та свідома - ось вона сучасна українська творча особистість. Для країни дуже важливо мати таких людей, які можуть стати взірцем для прийдешніх поколінь. Україна має таких взірців. І Ірен Роздобудько одна з них. Саме життя та творчість цієї чудової жінки стали темою теплої зустрічі у читальній залі 26 листопада бібліотекарів з читачами в межах Літературної вітальні.

Метою медіапрезентації творчості української журналістки, письменниці, сценаристки, поетеси Ірен Роздобудько "Творчість крізь призму душі та серця" було висвітлення усіх яскравих граней цієї неординарної людини. Присутні дізналися про такі факти з життя Ірен, які не так-то легко знайти навіть в насиченому інформацією інтернетівському просторі. Відео з інтерв'ю, буктрейлери, літературний огляд, трейлер до фільму - кожна складова заходу мазок за мазком змалювала нам портрет цієї неперевершеної жінки.

Серед літературних надбань Ірен Віталіївни у фонді нашої бібліотеки є багато цікавих примірників, що і продемонструвала книжкова підбірка. Двері нашої бібліотеки завжди відкриті для всіх бажаючих ознайомитися з творами Роздобудько та інших цікавих сучасних письменників.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.