ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Симона Вілар у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва!

Ми давно на це чекали. Найвизначніша подія весни – Симона Вілар в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва!

Так сталося, що зустріч з цією чудовою авторкою відбулася 3 березня – саме тоді, коли весь світ відзначає день письменника. Але дарунок отримали скоріше ми, а не сама Симона. Це був справжній вихор жіночої чарівності, письменницького запалу та ентузіазму справжнього історика.

Симона Вілар без купюр розповіла про літературні надражиття літератора, про пошуки натхнення та тяжку працю дослідника без яких, як не намагайся, не вийде нічого вартого.

За цим настав час невимушеного спілкування та нескінченних питань, які Симона з легкістю розгортала у нарис власної історії успіху та автобіографії.

Після тривалої фото та автограф сесії глядачі ледве змогли відпустити письменницю. Але ми розуміємо, що на Симону Вілар чекає ще вдосталь літературних звершень, а ми, в свою чергу, із величезним задоволенням чекатимемо на новинки від топового вітчизняного письменника.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.