ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Золоті сторінки німецької літератури»

Берлін, Рейн, Дортмунд, Фрідріх Барбаросса, Анна Австрійська… Мало хто може похизуватися, що бачив ці місця і знайомий із цими людьми. А от учні ХЗОШ № 97, хоч і опосередковано, але стали справжніми свідками становлення та розквіту німецької державності.

19 січня у межах програми Літературної вітальні відбувся транскордонний літературний вечір під назвою «Золоті сторінки німецької літератури». Захід було присвячено відзначенню Року німецької мови в Україні.

Присутні десятикласники отримали нагоду відкрити для себе дивовижні світи Шиллера та Гете, Рільке та Брехта. До їхньої уваги були відкриті сторінки міфічних, середньовічних епосів; пройдено шлях від Реформації до Третього Рейху; пережито усі нелюдські жахи війни та страхи сучасного світу.

Література – не лише дзеркало епохи, вона і машина часу для прийдешніх поколінь. Читайте та будьте обізнаними.

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.