ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

«Літературна Слобожанщина»

Величезна драконяча ферма була створена із фантастичних образів, що народились у світлих головах учнів ХЗОШ №97 та Харківського вищого професійного училища швейного виробництва та побуту Української інженерно-педагогічної академії 23 вересня під час майстер-класу по створенню героя фентезі. Дракони-малята, дракони-друзі, дракони-маргінали, дракон-королева та драконобог із народу інків. Це далеко не весь список красивих створінь, породжених уявою учасників заходу під керівництвом талановитої письменниці та поетеси Юлії Баткіліної.

Що передувало цьому буйству фантазії та позитивного настрою, який відбувся на інтерактивному майданчику «Літературна Слобожанщина» у межах програми Літературної вітальні? Спершу хлопці та дівчата віртуально відвідали найкрасивіші та найзагадковіші місця рідного краю, намагаючись зрозуміти, яка краса надихала талановитих людей на творчість. А згодом здійснили цікаву та веселу екскурсію персоналіями, що уславили Харківщину, не лише пригадуючи, але й відкриваючи для себе нові імена. Багато хто з нашої аудиторії вперше почули про Василя Єрмілова, Давида Бурлюка та Майка Йогансена. Перегорнувши сторінки історії, усі присутні захотіли почути, як сьогодні звучить літературний голос Харкова та отримали таку можливість, дякуючи чарівній гості – Юлії, яка, презентувавши власну книжку «Клан Росомах», запропонувала бажаючим спробувати себе у якості письменників. Хто знає, може сьогоднішня зустріч допоможе розкритись ще одному обдарованому харків’янину?

Літературні заходи

Бібліотека з притаманними їй функціями сприяння розвитку культури й освіти згуртовує навколо себе справжніх поціновувачів літератури.

Нашою метою є спонукання інтересу молоді до сучасної літератури, а також сприяння формуванню особистості з високим рівнем інформаційної компетентності. Старанням наших співробітників молодь має змогу спілкуватися з поетами, письменниками, композиторами, акторами, науковцями та іншими діячами культури. А головне, що для тих, хто вже захоплюється літературою, наша вітальня - це чудова нагода здійснити мандрівку у світ цікавих сюжетів і непересічних персонажів. Але це також і шанс полюбити книги в будь-якому форматі - друкованому чи електронному - для тих, хто досі не відкрив для себе усієї принадності читання.