ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Фінал III конкурсу «Книга, що народжує мрію»

Наприкінці квітня у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва відбувся фінал третього щорічного обласного соціального конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію», який проходив за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, за участі фахівців Харківської державної академії дизайну і мистецтв та відомих художників нашого міста. У 2016 році на розгляд журі було подано 205 робіт з 13 районів Харкова і області.

Того дня, прикрашена картинами юних митців бібліотека, була схожа на весняний квітучий сад, у якому лунала музика та звучав багатоголосий хор гостей. А їх виявилося чимало – молоді учасники з батьками і друзями, бібліотекарі, які привезли переможців з різних куточків Харкова та області і звичайно, шановні партнери.

Урочистості розпочала заступник директора Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління культури Наталія Анатоліївна Плотнік. Вона вручила Почесні Грамоти бібліотекам Кегичівського, Сахновщинського, Краснокутського, Лозівського районів, у яких найбільш активно підтримали літературно-художні змагання. Наступне привітання було від депутата Харківської обласної Ради Котукова Олександра Анатолійовича, який натхненно звернувся до мистецької молоді, а потім відзначив деякі художні роботи спеціальними грошовими призами. Далі зі сцени плинули щирі компліменти учасникам та запевнення у подальшому сприянні конкурсу з боку Ротарі клубів нашого міста та «Харківської бісквітної фабрики».


Свято тривало під оплески дипломантам конкурсу. Цього року схвальні слова від журі на чолі з Леонідом Золотарьовим, членом Міжнародної Європейської Спілки Художників «Мистецтво без меж» та відзнаки за особливий підхід до виконання завдань отримали 25 молодих художників.

Чергові пів години, на присутніх майже сипалися приємні сюрпризи від партнерів конкурсу:мистецькі подарункові набори та білети до аквапарку «Джунглі» від Ротарі клубів Харкова, солодощі від «Харківської бісквітної фабрики», запрошення на безкоштовні відвідання Харківського державного цирку, Харківського академічного театру музичної комедії, Харківського Державного Академічного Драматичного театру ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА, Харківського театру для дітей та юнацтва, РЦ «Шато-Ледо», кінотеатрів «Київ» і «Парк», книги від видавництв «Клуб сімейного дозвілля» та «Фоліо», сертифікати від мережі «Бургерклаб» та сувеніри від кампанії «Київстар».

Паралельно з церемонією нагородження, для усіх бажаючих, проходив експрес-конкурс зі створення макету пам’ятної статуетки для відзначення майбутніх переможців «Книги, що народжує мрію – 2017». Його підсумки, за словами організаторів, буде підведено у травні.

Тож, ще раз вітаємо кращих!

Переможці

"Книга-натхнення" (книжкова ілюстрація)
Орліченко Анна – лауреат 3 ступеню, м. Харків
Дубовік Дарина - лауреат 3 ступеню, м. Мерефа
Пучко Анатолій – лауреат 3 ступеню, Сахновщинський район
Золотарёва Наталия - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Попазова Софія - лауреат 2 ступеню, Нововодолазький район
Бутер Анна - лауреат 1 ступеню, Нововодолазький район
Середин Володимир - лауреат 1 ступеню, м. Харків

"Читаю - мрію - малюю" (постер у літературному супроводі)
Ожередов Богдан - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Михайлова Анастасія - лауреат 1 ступеню, м. Харків

«Україною натхненні» (спеціальна номінація)
Чалкова Дар’я - лауреат 3 ступеню, м. Харків
Колеснікова Лада - лауреат 3 ступеню, м. Харків
Гаджієва Патімат - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Цуканова Софія - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Улинець Анна-Марія - лауреат 1 ступеню, Балаклійський район