ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Обласний конкурс для бібліотек Харківщини

Запрошуємо публічні бібліотеки Харківщини до участі в обласному конкурсі «Краща бібліотека Харківщини 2020».

Організатори конкурсу: ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА» за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та за участі Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

Цілі конкурсу:

1. Покращення іміджу бібліотек Харківщини, як центрів розвитку громади.
2. Заохочення творчої ініціативи бібліотек щодо підвищення якості обслуговування користувачів, впровадження новітніх послуг і напрямків роботи.
3. Визначення і популяризація кращих практик та інновацій з досвіду роботи бібліотек регіону.

Учасниками конкурсу можуть стати публічні бібліотеки Харківської області (самостійні або у складі централізованих бібліотечних систем, зокрема філії) будь-якого підпорядкування (районів, міст, сіл, селищ, об’єднаних територіальних громад).

Для участі бібліотеки мають до 15 серпня 2020 року включно подати конкурсні роботи, які складаються з наступних документів:
- заповненої заявки з характеристикою бібліотеки-претендента за встановленою формою;
- презентації-візитівки бібліотеки (у форматі презентації PowerPoint або відео-ролика), яка ілюструє діяльність бібліотеки;
- додаткових матеріалів (за бажанням): відеороликів, копій статей про бібліотеку, презентацій проєктів, відгуків користувачів / партнерів, листів підтримки від органів влади, власної рекламної продукції тощо.

Зазначені документи подаються в електронному вигляді на адресу vid_analitika_hobu@ukr.net із зазначенням теми листа «Обласний конкурс».

Оцінювання робіт учасників та визначення переможців конкурсу здійснюватиме професійне журі з числа провідних спеціалістів бібліотечної справи та сфери культури.

Перемогу в конкурсі здобудуть 3 бібліотеки за кращі впроваджені інноваційні послуги / проєкти на користь громади (I, II, III місця). Також за особливі досягнення в роботі окремим бібліотекам будуть вручені дипломи.

Урочисте підбиття підсумків конкурсу з нагородженням переможців і дипломантів відбудеться під час обласних урочистостей до Всеукраїнського дня бібліотек.

Координатори Конкурсу:

- Марія Сергіївна Медведська, заступник директора з менеджменту та проблемно-аналітичних питань Харківської обласної бібліотеки для юнацтва (тел. (0572)62-60-79; моб. тел. 098-507-23-98; e-mail: h_libra@ukr.net).

- Тетяна Василівна Смєкалова, завідувачка проблемно-аналітичного відділу Харківської обласної бібліотеки для юнацтва (тел. (0572)62-60-79; e-mail: vid_analitika_hobu@ukr.net).

Додатки

Положення про обласний конкурс «Краща бібліотека Харківщини 2020» Завантажити

Заявка на участь в обласному конкурсі «Краща бібліотека Харківщини 2020» Завантажити

Наказ Управління культури і туризму ХОДА про обласний конкурс «Краща бібліотека Харківщини 2020»Завантажити