ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Аплодуємо переможцям! Пишаємось учасниками! Дякуємо партнерам!

28 квітня в обласній бібліотеці для юнацтва вітали переможців обласного конкурсу постерів та книжкових ілюстрацій «Книга, що народжує мрію». Цей літературно-художній проект, започаткований 2014 року, вже вдруге проходив за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністраціїта за участі фахівців Харківської державної академії дизайну і мистецтв та відомих художників нашого міста.

Цього року на розгляд журі було подано 150 робіт з 13 районів області та міста Харкова.Найбільш активно підтримали конкурс у Кегичівському, Балаклійському, Красноградському , Краснокутському, Лозівськомурайонах та у місті Харкові. Темою, до якої найчастіше зверталися учасники, стала любов до Батьківщини та одвічні цінності у творах українських авторів.

Вже за традицією, під час фіналу журі на чолі з Леонідом Золотарьовим, членом Міжнародної Європейської Спілки Художників «Мистецтво без меж», коментувало, радило та вітало кращих.


Також багато приємних слів почули дипломанти, які отримали відзнаки за особливий підхід до виконання завдань: Курило Маргарита з Балаклійського, Косенко Вероніка і Криворучко Микола з Лозівського, Жорнова Вікторія і Мовчан Діана з Кегичівського, Марюха Катерина з Краснокутського та Кашепаров Руслан, Плужнікова Анастасія, Джугань Надія, Векшин Данило з Харкова.

Можливість влаштувати учасникам справжнє свято з гарними призами та солодощами подарували партнери проекту: видавництво «Фоліо»,Ротарі клуб «Харків Мультінешнл», «Харківська бісквітна фабрика», Харківський академічний театр музичноїкомедії, Харківський державний цирк імені Ф.Д. Яшинова, РЦ «Шато-Ледо», видавництво «Клуб сімейного дозвілля», мережа «Карандаш. арт», кінотеатр «Київ», кінотеатр «Парк».

«Справа художника - народжувати радість», - казав Костянтин Паустовський. А справа сучасної бібліотеки –кажуть у юнацькій – відкривати та підтримувати таланти. Що там з успіхом і роблять не один рік поспіль.

Переможці

"Книга-натхнення" (книжкова ілюстрація)
Александрова Аліса – лауреат 3 ступеню, м. Харків
Пинчук Злата - лауреат 3 ступеню, м. Харків
Сурікова Анна - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Прасолова Вікторія - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Борисенко Юлія - лауреат 2 ступеню, Нововодолазький район
Пугачова Катерина -лауреат 1 ступеню, м. Харків

"Читаю - мрію - малюю" (постер у літературному супроводі)
Манн Владислава - лауреат 3 ступеню, Нововодолазький район
Ожередов Богдан - лауреат 2 ступеню, м. Харків
Доктор Вікторія - лауреат 1 ступеню, м. Харків

«Україною натхненні» (спеціальна номінація)
Захарченко Аліна - лауреат 3 ступеню, м. Харків
Зеленіна Анастасія - лауреат 3 ступеню, Вовчанський район
Довга Єлизавета - лауреат 2 ступеню, Краснокутський район
Пушкарська Олександра - лауреат 2 ступеню, Вовчанський район
Карпенко Юлія - лауреат 1 ступеню, м. Харків