ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Українська книжка року - 2016»

Президент України Петро Порошенко підписав указ про присудження щорічної премії «Українська книжка року», яким зазначив авторів, видавництва та видавничі організації за значний внесок у популяризацію української книжки та розвиток вітчизняної видавничої справи.

В цьому році звання лауреата премії в номінації «За видатні досягнення в галузі художньої літератури» присуджена одному з найпопулярніших і відомих у світі українських письменників Сергія Жадана за книгу «Месопотамія» і видавництву «Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» , який її видав.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток українознавства нагороджений автор видання «Українські народні головні убори» Галина Стельмащук і «Видавництво «Апріорі», яке видало книгу.

У номінації «За сприяння у вихованні підростаючого покоління» звання лауреата премії президента України «Українська книжка року» отримали автор Віталій Рогожа і Видавничо-книготорговельна компанія «Самміт-книга» за книжкове видання «Запороги: роман-трилогія» - частина 1. Петро Сагайдачний».

Топ книжок від Сергія Жадана, які вийшли протягом останніх двох років :

Люба Якимчук "Абрикоси Донбасу",
Ірина Цілик "Глибина різкості",
Олена Герасим'юк "Глухота" та поема-п'єса "Тюремна пісня".

Читайте також