ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Ірен Роздобудько "Ґудзик-2. Десять років по тому"

Письменниця Ірен Роздобудько знову збирає своїх героїв із роману "Ґудзик" через десять років.

Володар гран-прі "Коронації слова-2005" роман "Ґудзик" має чотири перевидання, він і досі займає верхні позиції топ-продажів книгарень та видачі в бібліотеках, був екранізований і вийшов у вигляді аудіо-книги, перекладений англійською мовою.

Десять років тому головний герой втратив все: кохану людину, смак до життя, сенс працювати в країні, що поволі котиться в прірву... Але життя не зупинилося. Улюблені герої знову зібралися разом: Денис, Ліка, Єлизавета Тенецька...

"Ґудзик-2" дуже чітко поділений на дві частини - "домайданну" і частину "про Майдан". Події новітньої української історії у "Ґудзику 2" змальовані з кута бачення очевидця - через переповідання особистого досвіду Дениса, який "пережив" Майдан 2013 року і пішов добровольцем на схід, охоплений війною.

Отже, після нових складних випробувань Ліка і Денис знову вільні, закохані і в межах однієї країни. Як складуться їхні взаємини цього разу? Чи можлива гармонія? Просте людське щастя - це можливо? Відповідь на це питання читач знайде на сторінках продовження "Ґудзика 2".

Читайте також