ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Стратегії життя" від Кшиштофа Зануссі

Книга видатного польського письменника, сценариста та режисера Кшиштофа Зануссі "Стратегії життя або як з'їсти тістечко і далі його мати" вийшла українською в видавництві "Фоліо".

Це перший переклад книги з польської. Відомий польський письменник, сценарист та режисер Кшиштоф Зануссі особисто презентував нову книгу українському читачу. Примірник представляє собою збірник порад літнього чоловіка молодим людям. Попередження, що життя - це небезпечна авантюра.

У книжці автор розмірковує над ключовими питаннями людського життя - любов'ю, творчістю, мораллю, релігією. Він посилається як на приклади із власного життя, так і на свої фільми.

У кожному розділі читачі зможуть знайти QR-код, за якими можна подивитися уривки зі стрічок Зануссі. Фрагменти фільмів ілюструють сюжети, описані в книзі.

На обкладинці книги зображені дві людини - це Зануссі зараз і в молоді роки. Автор розповідає, що з допомогою цієї книги, він ніби дає поради самому собі в молодості.

"Стратегії життя" - це така назва, щоб поставити питання. Я знаю багато стратегій. Є такі, про які я можу судити, що вони нещасні, що не треба йти за ними. Я роблю такий каталог, перегляд рішень, щоб люди думали про життя, щоб знали, які вчинки можуть з'явитися. І дуже радію, що перший закордонний переклад з'явився в Україні" - зазначив Кшиштоф Зануссі.

Читайте також