ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Шановні користувачі!

У бібліотеці до Ваших послуг сучасний Інтернет-центр

* Центр створено в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» – однієї з Ініціатив інфраструктурної програми для України на замовлення Уряду Німеччини, які виконуються німецькою федеральною компанією DeutscheGesellschaftfurInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Центр діє з метою надання користувачам, зокрема з числа соціально вразливих груп населення, вільного та безперешкодного доступу до світової мережі Інтернет для навчання, професійної самореалізації, творчого розвитку, спілкування, культурного збагачення, отримання адміністративних послуг, задоволення інших соціальних потреб.

Інтернет-центр – це можливість безкоштовно:
• Скористатись сучасною комп’ютерною технікою (8 комп’ютерів з веб-камерами та навушниками) та доступом до швидкісного Інтернету для навчання, роботи, дозвілля, саморозвитку.
• Отримати практичну допомогу в пошуку потрібної інформації, користуванні популярними сучасними електронними сервісами та послугами.
• Проходити навчання з розвитку IT-грамотності та навичок роботи з інформацією.

Наші правилаЦикл заходів

Цикл заходів проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації внутрішньо переміщених осіб у Харкові та Харківській області», що реалізується в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб».    Читати далі