ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва"

Молодість - це найкращий час для пошуку цікавих знань та самовдосконалення, а особливо якщо ти молодий спеціаліст бібліотеки для юнацтва, який постійно знаходиться у вирі сучасних подій.

Традиційно Державною бібліотекою України для юнацтва у Києві проводиться Школа професійної майстерності. Цього року навчальний семінар "Молодий професіонал бібліотеки для юнацтва", в межах вже VI Школи професійної майстерності, відбувся 23 листопада. І завітали на нього саме молоді фахівці ХОБЮ: заступник директора Марія Медведська, зав. сектора абонементу Заречіна Алла та бібліотекар естетичного відділу Боклажко Юлія. Організатори, намагаючись розкрити різні сфери та особливості професійної діяльності бібліотекарів з підростаючим поколінням, створили дуже насичену програму.

Серед запропонованих тем виступів можна були знайти різноманітні цікавинки: впровадження технічних інновацій та технологій мейкерства в роботі бібліотекаря, підвищення культурного рівня молоді на шляху до євроінтеграції, створення проектів й написання грантів. Торкнулися у процесі спілкування з бібліотечними фахівцями такого важливого питання, як особливості планування на 2017 рік. Доповідь на цю тему підготувала заступник директора з науково-методичної роботи ДБУ для юнацтва Сопова Тетяна Павлівна.

Заступник директора Харківської бібліотеки для юнацтва Марія Медведська представила до уваги свій виступ "Бібліотека в міському просторі: стратегії конкурентоздатності", в якому розповіла про можливості сучасних бібліотек як центрів спілкування й осередків культурно-дозвіллєвої діяльності громади. Виступ Марії Сергіївни складався з постановки актуальних питань, які змушували аудиторію мобілізуватися для пошуку можливих рішень та діалогу.

Отож, Київ радо зустрів молодих спеціалістів готових до дій. І якщо ви теж прагнете змін, тоді наступного року столична Школа бібліотечної майстерності чекає на вас.