ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Мафія" у бібліотеці

Погожого весіннього дня до нашої бібліотеки пробралася "Мафія". Але співробітники ХОБЮ не лише не засмутилися, а ще й разом із "кримінальними елементами", шерифом та мирними городянами весело провели час. Інколи, правда, когось вбивали, але що вдієш?

Згодом місце дії перемістилося у підземелля, де продовжилась боротьба темних та світлих сил, хоча може й не треба стільки пафосу. Зрештою, мова йшла лише про володіння золотом. Але, однозначно, всім сподобалося займатися підземним будівництвом та руйнуванням у захопливій грі "Саботер".

Після напружених годин хитрощів, підозр та недовіри хочеться порозумітися та знайти спільну мову. Тож у нагоді бібліотечним ігроманам став "DiXit", який дозволив всім поринути в магічний світ фантазії та асоціації. Проте відгадувати думки іншої людини справа не легка. Тож після мозкового штурму та змагання інтуїції варто було трохи спочити та ще більш подратувати нервову систему "Джангою".

Отак непомітно промайнули майже 5 годин Дня Психологічних ігор в бібліотеці, а його учасники пообіцяли неодмінно зустрітися знов, щоб влаштувати черговий "brainstorm".