ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Полундра! Пірати у бібліотеці

Бібліотека для юнацтва давно вже знайома молодим харків’янам не тільки як місце зустрічі із книгами, але як креативний простір для спілкування та відпочинку. Більше того, тут можна весело та гучно відсвяткувати навіть ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! Що і зробила нещодавно наша постійна читачка Марія Чумак. Як завжди допомагала наповнювати свято незабутніми враженнями психолог бібліотеки, а по сумісництву бібліоаніматор Герасименко Єлизавета.

День народження у стилі піратської вечірки порадував морських вовків на чолі з іменинницею неабиякими пригодами. Тієї неділі вони долали безліч перешкод: проводилив темряві навколо гострих скель свої шлюпки, навчалися розмовляти один з одним без слів, відволікали «солодкими речами» вартового, шукали скарби та ще багато чого цікавого.

Потім на честь перемоги відбулася справжня піратська гулянка із свічками та тортом, бутербродами і смачними напоями. А прикрасити її допомогли подарунки від фонду «Єдіна Родина».

Ось так сталося , що зала бібліотеки перетворилася на безодній океан із справжніми піратськими кораблями! Бажаєте спробувати щось подібне, тоді чекаємо вас у нашій бібліотеці!