ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Спробуй себе!"

Весна - пора натхнення і мрій. Весна - це відчуття наближення довгоочікуваних канікул. Весна - найкращій час проявити свою фантазію, творчий потенціал і просто порадіти доброму настрою!

А яким ще може бути настрій, коли зустрічаєшся з друзями, які, так само, як і ти, люблять розгадувати логічні завдання, та ще й веселі?! А зануритися в улюблений з дитинства чарівний світ, вгадуючи імена казкових героїв, зашифрованих з веселим підступом?!

Для юних гостей літературної ігротеки "Спробуй себе!" - учнів ХЗОШ №97, ми ґрунтовно підготувалися до подорожі, зібравши уявний і необхідний багаж, у грі "Валіза". До загального здивування, виявилося, що у цей простий предмет можна "покласти" найнесподіваніші і неймовірні речі, які можуть знадобитися для відпочинку в таборі, на березі моря або навіть за кордоном.

А ще для хлопчиків та дівчаток, які відвідали нашу бібліотеку 17 квітня, сьогоднішній день став знаменною датою, точкою відліку, з якої всі вони можуть впевнено заявити про те, що спробували себе на поетичному поприщі, взявши участь у захоплюючій грі "Поетикус", причому досить успішно, де у кожного була можливість скласти свій жартівливий шедевр!