ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Навчись  IT-БЕЗПЕці в  бібліотеці

Уявні та реальні загрози Всесвітньої мережі, нетикет та профілактика вірусних захворювань улюблених гаджетів, кібербуллінг та протидія потворним Інтернет-троллям - сьогодні важко знайти більш «гарячі» теми для спілкування. І не випадково, що саме вони лягли в основу циклу тренінгів «Безпечна поведінка в Інтернеті» для учнівської та студентської молоді Харкова, які проходили в нашій бібліотеці в межах проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації ВПО у Харкові та Харківській області».

Ми вдячні тренеру - молодому успішному програмісту Андрію Куриленку за погляд професіонала та експертні відповіді на кожне з численних питань аудиторії.

І ще залишається додати, що названі заняття відбувались в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» – однієї з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ.