ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Тренінг «Стресостійкість і навички подолання конфліктів»

Який колір має ваша особистість, кого врятувати з підводного човна в першу чергу, як переконати родину козенят у безпечності вовчої породи та що треба казати суворим митникам, щоб «перейти кордон»? І ще багато цікавих вправ та корисних порад від професійного психолога з приводу подолання наслідків стресових ситуацій та вирішення будь-яких конфліктів було запропоновано на тренінговий заняттях, які відбувались минулими вихідними в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва.

Кожен з учасників відзначав приємну атмосферу цих зустрічей, високий рівень тренерської майстерності Наталії Варакіної та, звісно, гостинність організаторів. А все це загалом склало настільки чудову комунікативно-інтелектуальну сполуку, що навіть після трьох годин занять молоді не захотілось залишати бібліотеку. Отож, побажавши ще більше спілкування, хлопці й дівчата з азартом занурилась у світ настільних ігор.

Ну а бібліотека?.. Бібліотека вкотре підтвердила свій статус простору, однаково привабливого й комфортного як для навчання, так і для відпочинку.

Тому залишається лише зазначити, що названі тренінгові заняття є частиною проекту «Покращення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої самореалізації та соціальної адаптації ВПО у Харкові та Харківській області», що реалізується в партнерстві з Харківським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації в межах проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб» – однієї з Ініціатив інфраструктурної програми для України, які фінансуються німецьким урядом та виконуються німецькою федеральною компанією GIZ.

І, звісно, чекати нових зустрічей.