ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Мандри починаються з мрії»

Виявляється, що в Марокко кожне місто має свій колір, яким пофарбовані стіни всіх будівель на його території. Так само й з таксі, але їх колір відрізняється від кольору будинків навколо. Стажери AIESEC, перебуваючи в цій країні, навіть сперечалися, якими барвами зустріне їх нове місто. Під час Рамадану в мусульманській країні вдень можна не зустріти жодного жителя вулиці, всі магазини та офіційні установи закриті, а от вночі місто оживає, веде торгівлю та сповнюєтеся атмосферою свята.

Такі цікаві речі разом з купою неймовірно захопливих фактів розповіла нам Анастасія Яловенко. Їй лише двадцять, а вона вже президент AIESEC у Харкові! Більше того, дівчина заворожує аудиторію повною живих емоцій розповіддю про надзвичайні пригоди у далекій африканській країні.

Та хіба це все? На зустрічі-пропозиції, що пройшла 5 жовтня в читальній залі нашої бібліотеки, були присутні також три віце-президенти міжнародної організації. Дар’я Ковальова та Дар’я Кутова обдарували присутніх учнів ХЗОШ №98 та ДНЗ Харківського професійного ліцею будівельних технологій історіями про своє стажування у європейських країнах та особливості взаємодії в команді. А Ніна Кожина розповіла, як же долучитися до лав AIESEC, розвинути свій лідерський потенціал, подорожувати світом та презентувати Україну для іноземців.

Враження від заходу залишилися найтеплішими. І, здається, учасники нашої зустрічі повірили у головне - мандри починаються з мрії. До речі, саме такою була назва цього засідання молодіжного клубу «Молодь змінює світ».


"Молодіжний клуб"

Більшість молодих людей бажають багато подорожувати, спілкуватися з іноземцями, втілювати в життя власні проекти. Однак, більшість таких мрій залишається лише мріями. Ініціативні хлопці і дівчата часто просто не знають, які можливості можуть надати їм міжнародні молодіжні організації.

Багато хто з нас мріє змінити світ на краще, АЛЕ… найчастіше ми самі не віримо, що це реально, і марно відмовляємося від власних ініціатив!

Ти активна, ініціативна, амбіційна молода людина, що шукає власний шлях? Тебе цікавить волонтерський рух і ти хотів би зробити щось добре для людей, що потребують допомоги, для свого міста чи навіть для всієї планети? Ти хотів би дізнатися про міжнародні стажування, впровадження в життя власних ідей чи культурні обміни?

"Чекаємо на тебе на засіданнях клубу"

Програма клубу