ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Соціальний апгрейд"

Дійсно унікальну культурно-освітню ініціативу "Соціальний апгрейд" було реалізовано в Харківській обласній бібліотеці для юнацтва за сприяння Управління культури і туризму та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Отже, протягом кількох квітневих вихідних у бібліотеці відбувались практикуми для студентської молоді, під час яких учасники під керівництвом досвідчених експертів набували навичок зі створення та презентації соціальних проектів.

Загалом було проведено 4 таких інтенсив-вікенди, в яких взяли участь студенти 18 харківських вишів.

Молодь працювала над пошуком креативних рішень важливих соціальних проблем. Тож, у результаті ми отримали 16 яскравих і неповторних проектів на всі смаки і випадки життя (ну майже:). Тут вам і захист персональних даних, і медіа-грамотність, і протидія булінгу, і сприяння усвідомленому вибору професії. А ще розвиток фінансової грамотності, боротьба з вандалізмом, формування гуманного ставлення до безпритульних тварин, активізація культурного життя великих спальних районів, патріотичне виховання.

І за все це розмаїття підходів і внесок у розвиток проектного мислення молоді організатори вдячні відомим у нашому місті проект-мейкерам і громадським активістам, які долучились до ініціативи та виступили менторами команд.

Отже, наші шановні експерти:
- Ірина Август - юрист, авторка книги "Любов у законі: місто, гроші та собаки", що розповідає, як у різних країнах вирішується питання безпритульних тварин.
- Юлiя Башук - співзасновниця Коаліції розвитку соціального підприємництва, тренерка, ведуча гри "Життєвий Капітал" в Діловому клубі "Партнер".
- Олена Зiненко - режисерка, журналiстка, кураторка культурно-соцiального проекту "Дитяча площАРТка".
- Юлія Ібрагім - президент громадської організації "Асоціація багатодітних родин "АММА".
- Костянтин Карелов - арбітражний керуючий в юридичній компанії "Арбітрум", автор Корпорації "Ранок".
- Артем Коновалов - програмний директор громадської організації "Центр Розвитку Громад", співзасновник хабу соціальної активності "Студія 42", один з організаторів "Наукових пікніків" у Харкові.
- Ірина Косуля - координатор проектів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.
- Марина Ладиженська - керівниця проектів та програм громадської організації "Фонд "Професійний розвиток Харкова", керівниця програми "UPshift. Україна" в Харкові.
- Юлія Леванда - проект менеджер Харківського обласного благодійного фонду "Соціальна служба допомоги", координаторка Міжнародного благодійного балу "Коли збуваються мрії".
- Олена Лисенко - зоозахисниця, фахівець благодійного фонду "Хесед - Шааре Тіква".
- Дмитро Ляховецький - бізнес-тренер з ораторської майстерності, ведучий Управлінських Поєдинків, член Ротарі-клубу "Kharkiv Multinational".
- Наталя Нечепуренко - арт-директорка галереї "Костюринський провулок", спiворганiзаторка Дня вишиванки в Xapкoвi, past-президент Ротарi-клубу "Харків Мрія".
- Вікторія Склярова - громадська активістка, журналістка, гід, координатор Українського клубу Слобожанщини.
- Ірина Тіманюк - доцент кафедри менеджменту та маркетингу Національного фармацевтичного університету, past-президент Ротарі-клубу "Kharkiv Multinational".
- Марина Штефан - керівник соціального проекту "МамоТатоФест", куратор з підготовки команди до участі в міжнародній інноваційній програмі "UPshift".