ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Дивовижне та неповторне на мапі України»

Кожна нація, кожен етнос творить свою культуру, вкладаючи в неї свою душу та серце, відображаючи в ній своє розуміння світу. Існує безліч чудових за своєю естетичною красою і дивовижних за своїм віком пам’ятників минулого – як унікальних витворів людського генія, так і природних створінь. Усі вони потребують особливої уваги нині живучих для того, щоб зберегти та передати нащадкам. Ось цією проблемою і опікується міжнародна організація ЮНЕСКО, яка з 1978 року веде Список об’єктів всесвітньої спадщини.

16 квітня учні ХЗОШ №58 та ХЗОШ №25, завітавши до читальної зали бібліотеки, мали чудову нагоду здійснити віртуальну мандрівку «Дивовижне та неповторне на мапі України», яка була присвячена до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць і Року охорони культурної спадщини в Україні. Цей захід проходив в межах проекту «Молодь змінює світ».

Гостями зустрічі стали доцент кафедри туристичного бізнесу ХДАК Фомін Михайло Володимирович, методист харківської школи мистецтв Петрук Тетяна Миколаївна та студентка другого курсу ХДАК факультету управління бізнесу Анісімова Олександра. Вони поділилися з молоддю цікавою розповіддю про історію та діяльність ЮНЕСКО, про об’єкти всесвітньої спадщини, які розташовані на території України, про об’єкти, які очікують свого внесення до Списку (серед них наша харківська гордість – Держпром).

Уся розповідь супроводжувалась чудовим, інформативно насиченим відеорядом. А для того, щоб перевірити як аудиторія сприйняла запропоновану тему, була проведена інтерактивна гра на впізнавання вищезгаданих пам’ятників культури.

Сподіваємося, ця зустріч не пройшла марно для молодих, заронивши в їх душі бажання пізнавати світ, милуватися прекрасним та берегти його для людства.

"Молодіжний клуб"

Більшість молодих людей бажають багато подорожувати, спілкуватися з іноземцями, втілювати в життя власні проекти. Однак, більшість таких мрій залишається лише мріями. Ініціативні хлопці і дівчата часто просто не знають, які можливості можуть надати їм міжнародні молодіжні організації.

Багато хто з нас мріє змінити світ на краще, АЛЕ… найчастіше ми самі не віримо, що це реально, і марно відмовляємося від власних ініціатив!

Ти активна, ініціативна, амбіційна молода людина, що шукає власний шлях? Тебе цікавить волонтерський рух і ти хотів би зробити щось добре для людей, що потребують допомоги, для свого міста чи навіть для всієї планети? Ти хотів би дізнатися про міжнародні стажування, впровадження в життя власних ідей чи культурні обміни?

"Чекаємо на тебе на засіданнях клубу"

Програма клубу