ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Тренінг «Я – комунікатор»

Чи важливо для молоді вміти спілкуватися? Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка відповість на це питання негативно. А що ж головне в спілкуванні? Для відповіді на ці питання бібліотекарі і психолог Єлізавета Герасименко Харківської обласної бібліотеки для юнацтва 26 лютого організували тренінг "Я - комунікатор" у рамках проекту "Молодь змінює світ".

Студентки Харківського вищого коледжу мистецтв, які були присутні на зустрічі погодилися, що для успішної комунікації важливо, щоб тебе правильно розуміли, але не менш важливо розуміти оточуючих. На розвиток цих навичок і була спрямована практична частина заходу. Наприклад, першим завданням було "Ходьба-вітання". Усі присутні ходили читальною залою і вітали один одного спочатку поглядом, потім долонею, ліктем і стегном. Також були вправи "Самопрезентация" і "Говорилка", "Телефон" і "Маска". Для виконання останнього завдання дівчата розділилися на дві команди. І кожна команда повинна булла придумати казку за картинками, які їм пропонувалося вибирати навмання. Це заняття так захопило дівчат, що вони із задоволенням затрималися, щоб завершити і презентувати свої історії, а також зняти пам'ятне відео.

Атмосфера увесь час була доброзичлива і панували виключно позитивні емоції.

"Молодіжний клуб"

Більшість молодих людей бажають багато подорожувати, спілкуватися з іноземцями, втілювати в життя власні проекти. Однак, більшість таких мрій залишається лише мріями. Ініціативні хлопці і дівчата часто просто не знають, які можливості можуть надати їм міжнародні молодіжні організації.

Багато хто з нас мріє змінити світ на краще, АЛЕ… найчастіше ми самі не віримо, що це реально, і марно відмовляємося від власних ініціатив!

Ти активна, ініціативна, амбіційна молода людина, що шукає власний шлях? Тебе цікавить волонтерський рух і ти хотів би зробити щось добре для людей, що потребують допомоги, для свого міста чи навіть для всієї планети? Ти хотів би дізнатися про міжнародні стажування, впровадження в життя власних ідей чи культурні обміни?

"Чекаємо на тебе на засіданнях клубу"

Програма клубу