ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Душа народу в пісні"

Як поєднується етнографічний вечір, розмальовки та Баба-Яга? Чудово! Якщо бібліотекарі ОКЗ "ХОБЮ" проводять його для веселих та активних дітей, що відпочивають та оздоровлюються в Харківському обласному психоневрологічному санаторії.

Під час етнографічного вечора "Душа народу в пісні" аудиторія не лише охоче спілкувалася із бібліотекарями, відкриваючи для себе забуті сторони давньої української культури, але і встигла познайомитися з героями українських казок, заспівати такі справжні пісенні хіти, як "Ти ж мене підманула, ти ж мене підвела", "Щедрик" та "Гей, Соколи!". 1 грудня присутні пританцьовували, малювали та дивувалися раніш не знаним текстам пісень, що зображали сиву давнину та не втратили магічної привабливості і досі.

Сподіваймось, що цей захід, що став першою яскравою подією зими для наших читачів, зацікавив їх багатобарвним фольклором України.

"Молодіжний клуб"

Більшість молодих людей бажають багато подорожувати, спілкуватися з іноземцями, втілювати в життя власні проекти. Однак, більшість таких мрій залишається лише мріями. Ініціативні хлопці і дівчата часто просто не знають, які можливості можуть надати їм міжнародні молодіжні організації.

Багато хто з нас мріє змінити світ на краще, АЛЕ… найчастіше ми самі не віримо, що це реально, і марно відмовляємося від власних ініціатив!

Ти активна, ініціативна, амбіційна молода людина, що шукає власний шлях? Тебе цікавить волонтерський рух і ти хотів би зробити щось добре для людей, що потребують допомоги, для свого міста чи навіть для всієї планети? Ти хотів би дізнатися про міжнародні стажування, впровадження в життя власних ідей чи культурні обміни?

"Чекаємо на тебе на засіданнях клубу"

Програма клубу