ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Інший: хто він? Спробуй зрозуміти"

Ми дуже різні. Кожен із нас унікальний та носить в своїй голові справжній космос. Хіба це не чудово? Та разом із тим постає питання: «Як нам порозумітися?».

Відповіді на складні питання з філософії та психології, як то: «Хто є «Іншим»? та чи можна знайти із ним спільну мову?» в стінах нашої бібліотеки 9 листопада шукали зовсім не науковці харківських ВИШів, а учні сьомого класу ХЗОШ №64.

Звичайно, знаходячись 60 хвилин у дискусійному просторі, хлопці та дівчата не вичитували твори Е. Гуссерля та І. Канта. Але, що не гірше, аудиторія випробувала свою свідомість дивними традиціями різних народів, уявляла спілкування із представниками різних культур та людьми, що здаються незвичайними чи дивними. Врешті-решт, підлітки склали невеличкий, веселий тест на знання один одного, який дозволив їм відчути себе загадкою для сторонніх та посміятися над неочікуваними результатами.

Сподіваємось, що ОКЗ «ХОБЮ» підчас захожу «Інший. Хто він? Спробуй зрозуміти» зробила хоч невеликий, але такий важливий внесок у формування уважних один до одного, толерантних та ввічливих особистостей.

"Молодіжний клуб"

Більшість молодих людей бажають багато подорожувати, спілкуватися з іноземцями, втілювати в життя власні проекти. Однак, більшість таких мрій залишається лише мріями. Ініціативні хлопці і дівчата часто просто не знають, які можливості можуть надати їм міжнародні молодіжні організації.

Багато хто з нас мріє змінити світ на краще, АЛЕ… найчастіше ми самі не віримо, що це реально, і марно відмовляємося від власних ініціатив!

Ти активна, ініціативна, амбіційна молода людина, що шукає власний шлях? Тебе цікавить волонтерський рух і ти хотів би зробити щось добре для людей, що потребують допомоги, для свого міста чи навіть для всієї планети? Ти хотів би дізнатися про міжнародні стажування, впровадження в життя власних ідей чи культурні обміни?

"Чекаємо на тебе на засіданнях клубу"

Програма клубу