ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Небайдужість – твій шлях у майбутнє"

Не лише мужні та витримані, але й небайдужі та креативні - такими є вихованці Харківської спеціалізованої школи-інтернату «Ліцей «Правознавець»». Саме представники цього учбового закладу стали учасниками інтерактивного майданчику «Небайдужість – твій шлях у майбутнє», що відбувся у нашій бібліотеці 25 квітня.

Взявши участь у засіданні молодіжного клубу «Молодь змінює світ»,учні отримали унікальну можливість познайомитися з різноманітними аспектами волонтерської діяльності, дякуючи спілкуванню з головою Харківського осередку ВМГО "Фундації регіональних ініціатив" Валерією. Ще зовсім молода яскрава дівчина, яка опікується діяльністю однієї з найвпливовіших громадських організацій, звернула увагу майбутніх захисників правопорядку, що вони як ніхто краще можуть проявити себе в правозахисних проектах «ФРІ» та запросила в їхні літні табори для молоді, що організовують активісти.

Другою «зірочкою» нашого заходу стала представниця Міжобласної волонтерської організації «Світ-Україна» чарівна Олександра, яка розповіла про можливості міжнародних обмінів для тих, хто хоче займатися добрими справами по всьому світу та поділилася особистим досвідом перебування у Фінляндії, де провела свій «соціальний рік».

Але теорія, яка б вона не була цікава, неодмінно потребує закріплення на практиці. Учасники нашого невеличкого івенту відразу отримали можливість поповнити особисту скарбничку добрих справ. Дякуючидиректору Центру реабілітації молодих інвалідів та членів їх сімей «Право вибору» Валентині Антонівні Бутенко усі присутні спробували побачити світ очима людей з вадами зору. Співробітник цієї Громадської Організації Олександр запропонував молодим людям короткий майстер-клас з читання книжок для сліпих дітей. Останнім штрихом цієї зустрічі стало створення тактильних листівок для маленьких інвалідів. За допомогою картону, гофрованого паперу, стрічок для квілінгу ліцеїсти створили привітання для дітей, які пізніше обов’язково відчують їх щирі побажання і теплоту сердець на дотик.