ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

"Правові шляхи подолання конфліктів"

Трапляється таке, що тиша в читальній залі порушується оплесками в такт музиці, а спокій - дуже активними рухами. Наприклад, якщо в читальній залі презентують традиційну бразильську боротьбу, замасковану під танок. Сподіваюсь, Ви вже здогадались про що йде мова. А якщо ні… не засмучуйтесь, адже навіть не всі підлітки, що завітали в ХОБЮ 15 березня, щоб спожити спорт-фреш під назвою "Супер-героями не народжуються", знали про "капоейра". Та брак знань із будь-якої сфери є чудовим приводом для того, щоб завітати до бібліотеки та разом із корисною інформацією зловити хвилю гарного настрою.

Отже, в цей день учасники молодіжного клубу, учні Харківського професійно-поліграфічного ліцею, ХЗОШ №97 та співробітники нашої бібліотеки шукали для себе абсолютно новий спосіб вести здоровий спосіб життя. Бібліотекарі закликали присутніх відкрити для себе вело-спорт разом з засновником групи "ВелоХарків" та співорганізатором проекту траси Feldman Crazy Bike Михайлом Пелехом. Його захопливу розповідь підхопив координатор проекту тієї ж траси, що буде відкрита у екопарку цієї весни, голова ГО "Велосипед" та радник міського голови міста Кременчуг Олексій Корчак. Молоді люди не лише спілкувались із аудиторією, але й за допомогою відеозапису дали змогу всім присутнім відчути драйв, який отримує людина, що на двох колесах долає непросту байк-трассу, прокладену серед живописних ландшафтів.

Навряд чи хтось із учасників цього засідання клубу "Молодь змінює світ" зможе швидко забути яскравий виступ тренерів школи Dende Capoeira Kharkov Олександра та Вікторії Байбаченко. Навіть фотоапарати не встигали за швидкими рухами бойового танцю. Важко описати побачене словами, але ми спробуємо. Це було: неперевершено, цікаво, позитивно та дуже динамічно! Капоерісти хотіли запевнити усіх, що відриватися від землі зовсім не складно та провели невеличкий майстер-клас для бажаючих.

Останнім подарунком для харківської молоді, що сьогодні зібралася у залі ХОБЮ, було знайомство із інструктором Центру Скандинавської ходьби, психологом Наталією Колесник. Здавалося б, що корисного може бути у прогулянках із палками? Але чарівна дівчина довела, що тренування, які були придумані для олімпійських спортсменів можуть стати початком позивних змін у житті будь-якої людини. Врешті-решт, навіть дуже ледачі можуть приєднатися до мандрівки живописними локаціями та розпочати вести здоровий спосіб життя. А згодом, стати бадьорою та активною молоддю, що буде змінювати світ разом з нами!