6 вересня

Літо, яке дарувало теплу погоду пройшло, а натомість настає чарівна красуня – осінь. Із її приходом, усе навкруги стає загадковим. Дерева і кущі одягаються в золотисті та багряні сукні, повітря стає прозорим та свіжим, набуває гіркувато-пряного аромату. Осінню забувається безтурботне літо, купання в теплій водоймі та печена в багатті картопля. Настає пора згадати про школу і з свіжими силами та ясним розумом, відправитися за новими знаннями.

В ті дні,  коли яскраво світить сонце, коли різними кольорами виблискують листя дерев, саме тоді розумієш, що осінь не така сумна і безнадійна, як це здавалося, що вона, як і літо, швидко закінчиться і врешті-решт треба насолоджуватися кожною миттю і милуватися цією осінньою порою, і тоді, розумієш, як чудово пройтися парком теплої осінньої днини, пожбурляти ногами шоколадні каштани, опале листя, відпочити у цій суцільній, прохолодній тиші. А які гарні осінні квіти! Вони по-справжньому тішать око – ромашки, жоржини, гербери, айстри.

Отже, осінь насправді дивовижна пора року, з її живописними пейзажами і непередбачуваною погодою. Осінь така урожайна, красива та незвична, вона дивує кожного дня своїм спокоєм і красою осінніх барв.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *