26 липня

Речі не змінять цей світ, а жінки, які їх носять – ТАК!
Анна Кляйн, американський дизайнер.

It-girl. Їх мало, їх знає весь світ, але ніхто не може пояснити, чим вони відрізняються від інших знаменитостей у сфері моди. Спробуємо розібратися разом?

It-girl – це не просто модна і доглянута дівчина, світська левиця або fashion-блогер. It-girl- це нова ікона стилю, на яку хочеться рівнятися: вона розумна, освічена, ерудована, начитана, чудово розбирається не тільки в моді, але і в мистецтві, водить дружбу зі знаменитостями і творчими людьми. Нарешті, вона красива, струнка і – так, багата! Хоча багатство – поняття відносне. Але найголовніше: It-girl зайнята справою! Її життя цікаве і насичене, а сама вона встигає все.

У 1904 році Редьярд Кіплінг в оповіданні «Місіс Батерст» написав: «Мені запам’яталося, де вона стояла, і що говорила, і як виглядала. Ось у чому секрет. Чи не краса, так би мовити, важлива, і красиві слова говорити не обов’язково. Головне – Це Саме. Буває, жінка тільки пройде по вулиці, і чоловікові її вже не забути ». Ось воно – те найзагадковіше «It».

Через 20 з гаком років англійка Елінор Глін випустила книгу під ходовим назвою «It», по якій Paramount Pictures зняв гучну екранізацію з Кларою Боу в головній ролі, яка стала і першою офіційною It-girl в історії. Так одна з перших красунь Голлівуду поклала початок феномену It-girl – незрозуміло привабливих дівчат, які перебувають в зеніті слави, успіху і загальної уваги.

Одна з найвідоміших It-girl України Надя Дорофеева – солістка гурту  «Время и Стекло», авторка лінії одягу Its My DoDo.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *