15 вересня

Google запустив віртуальний тур Міжнародною космічною станцією.

Поки всі з нетерпінням чекають запуску програм космічного туризму, вже сьогодні ми можемо стати віртуальними астронавтами завдяки високим технологіям. Сервіс Street View від Google виходить за рамки земних панорам і пропонує перенестися на орбіту, щоб здійснити подорож Міжнародною космічною станцією, “прогулятися” кожним з 15 модулів МКС, заглянути в усі кутки і поцікавитися, де що лежить і навіщо це потрібно.

Фотографії для Google Street View зробив астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке, який провів шість місяців на борту МКС як бортінженер. Він повернувся на Землю в травні 2017 року і розповів про те, як воно – жити і працювати на МКС та робити зйомки в невагомості.

Сьогодні ви можете самі віртуально прогулятися МКС – місцем з дуже обмеженим доступом. В рамках віртуального туру можна дізнатися, де працюють співробітники МКС, як зберігають фізичну форму в умовах невагомості, яку їжу вживають і де проводять наукові експерименти.

Також Google опублікував відео про те, як проходили зйомки цього дивовижного проекту.

До слова, це не єдиний віртуальний тур по МКС. Роком раніше Європейське космічне агентство (ESA) випустило серію відеороликів з кутом огляду 360 градусів, які дозволяють здійснити віртуальну подорож декількома модулями Міжнародної космічної станції. Також на сайті є панорамний тур, який дозволяє розглянути космічну станцію максимально докладно.

Джерело: uamodna

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *