ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

"Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року"

Мурафська сільська бібліотека є одним з культурних осередків Краснокутського краю, де значну увагу приділяють становленню патріотичного мислення молоді та поваги до історичних подій держави.

29 січня 2018 року господиня-бібліотекар, Дрижаног Лариса Петрівна, Мурафської сільської бібліотеки організувала і провела годину спілкування "Герої Крут: трагічні події 29 січня 1918 року" (до 100-річчя від Дня пам'яті Героїв Крут) для учнів 10-11 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст.

Бібліотекар повідомила слухачам про те, що цього року виповнюється 100- річниця бою під Крутами. Ті події набули для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

На заході був присутній голова Мурафської сільської ради Липовий Вадим Євгенійович, який звернув увагу присутніх на те, що 300 юнаків пішли в безсмертя прямо з студентської аудиторії, про бій під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Спілкуванню додали історичного духу перегляд відеофільмів "Пам'ятай про Крути", "Пам'яті Героїв Крут присвячується…".

Учні були не тільки слухачами, але й брали участь у заході - продекламували вірші Миколи Вереса "Крути" та Григорія Булаха "Сніг" (Іващенко Настя та Юхно Аліна).

А також до години спілкування була підготовлена книжково-ілюстративна виставка "Герої Крут - для нащадків взірець", що дала можливість присутнім познайомитися з історичною літературою бібліотеки.