ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Ти – вічний біль, Афганістан»

14 лютого Дрижаног Лариса Петрівна, бібліотекар Мурафської сільської бібліотеки організувала і провела вечір-зустріч «Ти – вічний біль, Афганістан» (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав) для учнів 10-11 класів. Протягом заходу бібліотекарем були продемонстровані відеоролики «Мы уходим», «Афганистан, красивый горный дивный край», «Воїни-афганці села Мурафа», «Чорний тюльпан». По закінченню заходу воїнам-афганцям було вручено квіти. Читати далі«Не питай про гори Гіндукуша»

9 лютого Гавриленко Тетяна Дмитрівна, завідуюча Колонтаївським сільським філіалом Районний комунальний заклад «Краснокутська ЦБС», та Удовицька Іванна Богданівна, директор СБК, організували та провели урок мужності «Не питай про гори Гіндукуша» (до дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав) в Колонтаївській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 7 - 11 класів. В ході заходу завідувач філіалом та директор СБК познайомили присутніх з історичними довідками та хронологією подій в Афганістані. Читати далі«Крути: честь і трагедія України»

27 січня Китченко Є.А. провела інформаційний вісник «Крути: честь і трагедія України» для учнів 5, 7-9 та 11 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.
Бібліотекар розповіла присутнім про події 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути як прояв високого героїзму та патріотичної самопожертви юних борців за ідею незалежності України, відданих захисників національної справи.. Учні могли подивитися відеоматеріали про ті буремні часи: «Пам’яті Героїв Крут» та «Недооцінений урок історії: Крути».Вечір поезії "Pro бел"

Вже стало традицією проводити вечори поезії в центральній бібліотеці спільно з членами молодіжної організації міста.
20 січня пройшов черговий такий вечір поезії "Pro бел" від Літератур-ного клубу "Тепло" - молодіжної громадської організації BrainUP. В приглу-шеній атмосфері, під теплий чай зі смачним печивом учасники змогли отри-мати насолоду від авторських віршів наших молодих первомайських поетів, а також почитати поезію і прозу інших видатних і маловідомих авторів та про-сто поспілкуватися в колі любителів поетичної творчості.«Возз’єдналась Україна від Дніпра до Збруча»

20 січня бібліотекарем Краснокутської ЦРБ, Китченко Є.А. проведено екскурс в минуле «Возз’єдналась Україна від Дніпра до Збруча» (до Дня Соборності України) для учнів 9-11 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.
Євгенія Анатоліївна розповіла присутнім про події, які поступово наближали об’єднання двох суверенних українських держав – Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) в одну самостійну соборну державу, а також про значення цієї події в історії консолідації української нації, національного відродження і зростання національної самосвідомості українців.«Воз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки»

20 січня в Слобожанській міській бібліотеці-філії завідуюча Дичка Людмила спільно з директором краєзнавчого музею смт. Слобожанське – Абдиєвою Валентиною провели історико-патріотичну годину «Воз’єднались в ті далекі роки наші предки на віки». Учнів ознайомили з подіями 22 січня 1919 року, показали їх важливість в становленні ідеї незалежності, Cоборності України. Захід супроводжувався відеоматеріалами. Також дуже жваво й цікаво пройшла українознавча вікторина, на всі питання якої учні дали правильні відповіді. Цей захід поглибив знання користувачів про історію виникнення свята Соборності України, викликав патріотичні почуття та повагу до рідної країни.«Сила нації – в єдності !»

20 січня Соколка О. М., бібліотекар Кегичівської центральної районної бібліотеки провела бесіду «Соборність України – соборність нашої свідомості» для учнів Кегичівського ПТУ №60.
Основним завданням бесіди було донести до присутніх те, що Соборність – це символ. Символ боротьби за волю та незалежність, порозуміння між людьми. Це часточка надії і віри у світле майбутнє. Відзначення цього свята сьогодні важливе, як ніколи. Воно нагадує нам про те, що лише в єдності ми маємо силу, лише разом зможемо подолати всі біди та нещастя, які випали на долю нашого багатостраждального народу. Нам, українцям, необхідно тепер, як і у 1919 році, знайти спільну мову та порозумітися, адже ми власноручно пишемо сторінки історії і на помилку не маємо жодного права.«Соборна мати Україна»

18 січня Павлюк О.В., завідувач ЦДБ, провела відео-подорож у минуле «Соборна мати Україна» присвячена Дню Соборності України для користувачів учнів 7-Б класу Краснокутської гімназії.
В ході заходу діти прослухали інформаційне повідомлення «День Соборності України», дізнались про історичну подію: проголошення Акту возз’єднання УНР і ЗУНР, який став виявом волі українців до етнічної й територіальної єдності, свідченням їхнього самоусвідомлення, важливою віхою процесу становлення політичної нації. Було підготовлено відкритий перегляд літератури «Україна Соборна – моя гордість і слава». Діти мали змогу прийняти участь у відео-подорожі «Акт злуки: від історичних подій до сьогодення».

1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу