ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Православна моя Україна»

День хрещення Київської Русі-України відзначають у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира. 27 липня в привітній Володимирівській сільській бібліотеці Краснокутського району було проведено годину духовності "Православна моя Україна" (присвячену Дню хрещення Київської Русі-України) для всіх селян.Читати далі«Краснокутщина подорожує Європою»

19 травня учні 7-9 класів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів з бібліотекарем Слобідської сільської філії Божко В.І. відправилися у віртуальну подорож «Визначні місця Європи» (до Дня Європи). На початку подорожі діти прослухали Гімн ЄС. Розповідь бібліотекаря була доповнена відео-презентацією про дивовижні місця в Європі, Європейський Союз та безліч цікавих фактів про такі країни як: Норвегія, Франція, Швейцарія, Ісландія та інші. Знайомлячись з історією, культурою, традиціями Європи, школярі зіграли в гру «Відгадай країну». По закінченню заходу присутні ознайомилися з тематичною викладкою літератури «До Європи через книгу».«Чорнобиль не має минулого часу»

Понад 30 років, 26 квітня 1986 року, сталась найбільша трагедія не тільки України, а й усього людства – вибух на Чорнобильській АЕС. Саме до дня вшанування пам'яті Чорнобильської трагедії 27 квітня 2017 року бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Краснокутського району Дрижаног Ларисою Петрівною проведено урок пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» для учнів 7-8 класів Мурафської ЗОШ І-ІІІ ступеня. Читати далі«Подорож у космос»

Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху. 12 квітня все людство святкує Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з’явилось на честь першого польоту у космос людини і тим самим воно підкреслює нестримну жагу людей до пізнання нових знань. Читати далі"Синій кіт. І життя прекрасне!"

Інтернет давно і міцно увійшов у наше життя. 4 квітня навіть святкується Міжнародний день Інтернету. Сучасне життя без нього неможливе. Ми використовуємо доступ до мережі для пошуку, публікації та обробки інформації. Переваги використання Інтернету очевидні. Але не варто безрозсудно довірятися його тенетам, бо на кожного з нас у віртуальних нетрях чатує небезпека, а надто - на наших "просунутих" дітей. Читати далі"Японія - країна див"

25 років виповнюється дипломатичним відносинам України і Японії, тому 2017 рік оголошено у нас Роком Японії. Багато цікавого для школярів заплановано в Лозівській юнацькій бібліотеці. Тут оформлено цікаву експозицію, оголошено творчий конкурс. Вже було проведено урок-презентацію про загадкову екзотичну країну, відбулися майстер-класи з виготовлення символу країни вранішнього сонця - квітучої гілки сакури, а також з традиційного мистецтва складання фігурок з паперу - орігамі. Діти навчилися робити паперові тюльпани і журавликів, легенду про яких почули під час коворкінгу.Відкриття Тижня дитячої та юнацької книги

24 березня в Лозівську юнацьку бібліотеку завітали учні 4-А класу ЗОШ №12. Для них було проведено екскурсію, під час якої діти дізналися, як записатися на дитячий абонемент, як весело і змістовно можна проводити вільний час у читальному залі. Вони були запрошені до участі у творчих конкурсах, які проводяться у бібліотеці. Саме цими відвідинами в юнацькій книгозбірні відбулося відкриття Тижня дитячої та юнацької книги, який традиційно триває протягом весняних канікул і завершується 2 квітня, в Міжнародний день дитячої книги. Саме цього дня народився найвідоміший казкар Ганс Крістіан Андерсен. Тому й під час заходу багато говорили про цього письменника.Поетичний вернісаж "З поезією в серці"

23 березня бібліотекар читального залу Краснокутської центральної районної бібліотеки, Китченко Євгенія Анатоліївна, для користувачів бібліотеки провела поетичний вернісаж "З поезією в серці", присвячений Всесвітньому дню поезії. Читати далі«ШЛЯХ КОБЗАРЯ – ЦЕ ШЛЯХ НАРОДУ»

9 березня в Вовчанській юнацькій бібліотеці-філії №1 було проведено усний журнал «Шлях Кобзаря – це шлях народу» для учнів 10 класу ЗОШ № 3.
Гортаючи сторінки журналу бібліотекарі розповіли дітям про життя та творчість великого українського поета, про його талант, який він присвятив служінню народу. До заходу фахівці бібліотеки підготували книжкову виставку «Чарівний світ поезії». Mетою цього заходу було ознайомити учнів з цікавими фактами з життя та творчості відомого українського поета, національного героя, показати його величезну роль в українському національному відродженні."Царина поезії"

Як і завжди в читальній залі бібліотеки панувала творча атмосфера та вільне спілкування. 4 березня в центральній бібліотеці міста відбувся черговий вечір поезії в межах літературного клубу "Тепло", що створений спільно з молодіжною громад-ською організацією BrainUP; з метою залучення нових користувачів, розширення їх світогляду, об'єднання людей різного віку та професій для організації їх дозвілля. Читати далі

1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу