ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Герої не вмирають – герої поряд з нами»

21 листопада 2017 р. в селі Володимирівське бібліотекар сільської бібліотеки організувала і провела годину мужності «Герої не вмирають – герої поряд з нами» (до Дню Гідності та Свободи).
Юхно Катерина Петрівна, бібліотекар розповідала про те, що в житті українського народу день 21 листопада визначено доленосним для країни. Читати далі«А пам'ять священна…»

Напередодні свята Визволення України від фашистської навали Мурафська сільська бібліотека Краснокутської ЦБС організувала масовий захід з метою вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні.
26 жовтня бібліотекар Дрижаног Лариса Петрівна вітала в затишній бібліотеці учнів 8 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. та провела історичний екскурс «А пам'ять священна…» (до 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників). Читати далі«Не озирайся і мовчи»

22 жовтня у Люботинській центральній бібліотеці відбулася зустріч з Максом Кідруком, молодим, популярним, сучасним українським письменником, майстром техно-трилерів. У рамках свого презентаційного туру із новим романом, сотнею українських міст, він відвідав місто Люботин, де презентував свій останній роман з елементами жахів і техно – «Не озирайся і мовчи». Читати далі«Герої на сторожі миру»

15 жовтня Вовчанська юнацька бібліотека-філія №1 організувала та провела патріотичну годину «Герої на сторожі миру» до Дня захисника України. Метою проведення патріотичної години у бібліотекарів було вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві. Учнівська молодь, учні 9-го класу ліцею № 2, мала можливість поспілкуватися з ветераном АТО Нежутою Евгеном Івановичем.«Будьмо пильними! Пастка поряд – торгівля людьми!»

18 жовтня Краснокутська центральна районна бібліотека та Краснокутський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організували захід до Європейського дня боротьби з торгівлі людьми.
Бібліотекар Китченко Є.А. спільно з працівниками Краснокутського РЦСССДМ Щербань Юлією Володимирівною та Кузьміною Юлією Володимирівною для читачів бібліотеки провели тематичну годину «Ознайомлення з актами законодавства з питань протидії торгівлі людьми» (до Європейського дня боротьби з торгівлі людьми).«Очима болю і вустами гніву»

17 вересня ми відзначаємо День вигнання нацистів з Кегичівщини, і саме з цієї нагоди напередодні свята Кегичівська центральна дитяча бібліотека запросила до себе учнів 9-го та 10-го класу з вчителем історії Полтавець С.Ю. Кегичівського ліцею на марш пам’яті під назвою: «Очима болю і вустами гніву». Метою даного заходу було: ознайомити дітей з героїчними сторінками історії нашого селища, сприяти розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу людей старшого покоління, формувати в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його героїчного минулого. Читати далі"Озвалась подвигом війна"

21 вересня 2017 року завідувачкою Колонтаївської сільської бібліотеки-філії РКЗ «Краснокутська ЦБС» Гавриленко Тетяною Дмитрівною та директором СБК Удовицькою Іванною Богданівною проведено урок мужності «Озвалась подвигом війна» (до Дня партизанської слави) для учнів 5 класу Колонтаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Читати далі"Святкуємо всією громадою: Великий Бурлук – 345 років!"

19 серпня у парковій зоні смт Великий Бурлук проходили святкові заходи – День територіальної громади та святкування 345-річчя з часу заснування селища Великий Бурлук. До відзначення цієї важливої події у житті громади долучилися і колективи Великобурлуцької центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей. Читати далі


1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу