ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Туристичними стежками НПП «Слобожанський»

Краснокутська центральна районна бібліотека в співпраці з Національним природним парком «Слобожанський» організували і провели юних земляків стежками національного парку. 21 грудня бібліотекарем Китченко Є.А. спільно з представниками НПП «Слобожанський» для учнів 6-7 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів було проведено екологічний альманах «Туристичними стежками НПП «Слобожанський». Бібліотекар розповіла присутнім про багатство рослинного та тваринного світів Краснокутщини, надала коротку тематичну довідку про парк та його значення в екосистемі нашого району."Насильство. Види насильства. Як себе захистити"

Краснокутська центральна районна бібліотека приєдналася до щорічної акції "16 днів проти насильства". 6 грудня 2017 року, Китченко Євгенія Анатоліївна, бібліотекар читального залу провела відеопрезентацію "Насильство. Види насильства. Як себе захистити" для учнів 10-А класу Краснокутської гімназії. Читати далі«Права та обов’язки громадянина України»

З 4 по 10 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Краснокутська центральна районна бібліотека як осередок культури та просвітництва й виховання молоді організувала в межах Всеукраїнського тижня права тематично-виховну годину «Права та обов’язки громадянина України».
6 грудня бібліотекар Китченко Є.А. провела тематично-виховну годину «Права та обов’язки громадянина України» для учнів 8-Б класу Краснокутської гімназії. Бібліотекар розповіла присутнім про групи основних прав громадян, розкрила сутність і прояв їх у повсякденному житті кожної людини. Для розширення знань учнів по темі було продемонстровано відеопрезентацію «Права людини»."Нас надихають подвиги героїв"

Напередодні свята Збройних Сил України, 5 грудня, Краснокутська центральна районна бібліотека організувала урок мужності "Нас надихають подвиги героїв" (до Дня Збройних Сил України) для учнів 5-7 класів Краснокутської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.
Бібліотекар Китченко Є.А. розпочала урок інформаційно-патріотичним відео-сюжетом "Армія України - Захисники", потім розповіла присутнім про історію становлення та розвиток Збройних Сил нашої держави в минулому та на сучасному етапі. Захід завершився переглядом відеоматеріалу "Захисники України. Збройні сили: минуле та сьогодення".«Українська Народна Республіка: події та особистості»

2017 рік Україна вшановує перші паростки незалежності держави, тому було прийнято рішення відзначати на державному рівні події Української революції. 29 листопада Краснокутська центральна районна бібліотека організувала і провела інформаційну годину «Українська Народна Республіка: події та особистості» (до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років) для учнів 8-А класу Краснокутської гімназії.
Бібліотекар Китченко Є.А. розповіла присутнім про причини, основні події, етапи і досягнення революції, а також про видатних особистостей того періоду української історії. Для більш повного розкриття матеріалу присутнім було продемонстровано віртуальну виставку – портрет «Визначні діячі Української революції 1917-1921 років»."Україна пам’ятає!"

23-24 листопада працівники музею и бібліотеки провели цикл заходів, присвячених пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Загальними зусиллями було підготовлено вечір-реквієм «Україна пам’ятає!» До вшанування пам’яті залучилися учні НВК №3, Хрестищанської та Петрівської ЗОШ, студенти Красноградського багатопрофільного ліцею. Читати далі«Майдан… з героями іде прощання»

21 листопада 2017 року для учнів Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів бібліотекарем Слобідського сільського філіалу РКЗ «Краснокутська ЦБС» Слобідський сільський філіал Божко Валентиною Іванівною проведено вечір-хроніки «Майдан… з героями іде прощання» (До Дня Гідності та Свободи). Читати далі«За Україну вільну і свободну, життя поклали у борні»

Колонтаївська сільська бібліотека-філія Районного комунального закладу «Краснокутська ЦБС» стала організатором заходу, присвяченого до Дня Гідності та Свободи. Творчий тандем – Гавриленко Т. Дм.(сільська бібліотека-філія) і Удовицька Ів. Б.,директор (Сільський Будинок Культури) – 21 листопада 2017 для учнів 6-7 класів Колонтаївської ЗОШ І – ІІІ ст. провели годину пам'яті з медіа-презентацією та відкритим переглядом літератури. Читати далі


1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу