ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Шануємо рідну мову»

21 лютого 2018 року в Мурафській сільській бібліотеці, бібліотекарем Дрижаног Ларисою Петрівною, для учнів 6,7,9 класів Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено літературно-музичну композицію «Мова Шевченкова, мова Франкова, рідна моя соловейкова мова…» (до Міжнародного дня рідної мови). Читати далі«Історія, написана кров’ю: Небесна Сотня»

20 лютого в Краснокутській ЗОШ І-ІІІ ст. №2, для учнів 6 - 8 класів, бібліотекарем читального залу Китченко Є.А. проведено урок патріотизму «Історія, написана кров’ю: Небесна Сотня». Бібліотекар розповіла присутнім про історичні передумови початку Революції Гідності та основні події на Майдані за період з листопада 2013 року до 20 лютого 2014 року і продемонструвала документальний відеоматеріал «Пишемо історію. Революція гідності». Також присутнім було запропоновано ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Незалежності й свободи вітер вирвався на волю».«Небесна Сотня – то в серцях вогонь, який палав за Україну»

20 лютого в Мурафській сільській бібліотеці для учнів 10 класу Мурафської ЗОШ І-ІІІ ст. бібліотекарем Мурафської сільської бібліотеки Дрижаног Ларисою Петрівною проведено годину пам’яті «Небесна Сотня – то в серцях вогонь, який палав за Україну» (до Дня Героїв Небесної Сотні). Читати даліВідкрита презентація "Вища освіта в Польщі"

16 лютого в Пункті європейської інформації Юнацької бібліотеки відділу культури Лозівської міської ради Харківської області відбулася презентація Польських університетів. Знайомив присутніх з ВНЗ Польщі Іван Капелюшник, директор з розвитку Українсько-Польського центру освіти "UniverPL", який був створений для українських абітурієнтів з метою простого та прямого доступу до вищих навчальних закладів Польщі, зокрема для їхньої підготовки до вступу, адаптації та підтримки під час навчання. Читати даліВечір-зустріч «Ти – вічний біль, Афганістан»

Мурафська сільська бібліотека Краснокутської ЦБС не полишає своєї просвітницько-виховної роботи серед молоді. Цього разу бібліотека організувала вечір-зустріч з односельцями-воїнами-інтернаціоналістами. 14 лютого 2016 року, Дрижаног Л.П. провела вечір-зустріч «Ти – вічний біль, Афганістан» (до Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав) для учнів 10-11 класів Мурафської ЗОШ. Читати далі«День Закоханих»

В цей день всі слова стають зайвими… В лютому усі країни світу відзначають День Закоханих, який не обійшов стороною і рідні стіни Красноградської районної бібліотеки. 13 лютого 2018 року для юних читачів бібліотекарі В. Котець, I. Шипакова та В. Довгопол підготували та провели молодіжно-розважальну шоу-програму.Читати далі«Муза кохання»

У багатьох країнах світу сьогодні святкують День усіх закоханих – День святого Валентина. 14 лютого 2018 року бібліотекарем Володимирівської сільської бібліотеки Юхно Катериною Петрівною було проведено художньо- літературний вечір «Муза кохання» (до дня Святого Валентина). Читати далі«Афганістан болить в моїй душі»

12 лютого в Краснокутській гімназії для учнів 8 -Б класу завідувачем центральної дитячої бібліотеки Павлюк Ольгою Василівною проведено вечір-зустріч з воїном-інтернаціоналістом, учасником війни в Афганістані Коломійцем Анатолієм Олексійовичем «Афганістан болить в моїй душі» ( до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав). Читати далі


1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу