ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

Бібліоподії області

«Свято Матері в бібліотеці»

Володимирівська сільська бібліотека РКЗ "Краснокутська централізована бібліотечна система" організувала та провела свято для односельців та читачів бібліотеки. 11 травня Юхно Катерина Петрівна, бібліотекар Володимирівської сільської бібліотеки щиро вітала запрошених на святі матері "Вона - любов, печаль і втіха" (до Дня матері). Читати далі«До Перемоги стежками долі: факти, події, люди»

Цього року Харківщина святкує 75-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Краснокутщина не стоїть осторонь : патріотичне виховання молоді і вшанування пам’яті подвигу в Другій світовій війні відбувається в бібліотеках району.
4 травня Краснокутська центральна районна бібліотека організувала і провела в приміщенні Краснокутської центральної районної бібліотеки історичну медіа - подорож «До перемоги стежками долі: факти, події, люди» (до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) для учнів Краснокутського професійного аграрного ліцею групи Б - 25 та Т – 41.«Чорнобиль, біль мій»

Коли буяла весна й радо посміхалося сонечко сталася жахлива аварія на Чорнобильській АЕС. Цього року в Україні вже 32 роковини як вшановують подвиг та відвагу ліквідаторів аварії. Краснокутська центральна районна бібліотека організувала зустріч з одним із багатьох учасників ліквідації аварії, земляком Котко М.Ф. Читати далі«Поезія іде по колу»

23 березня в приміщенні Краснокутської центральної районної бібліотеки панувала царина поезії та музики. Китченко Є.А., бібліотекар читального залу та Кузьміна В.Є., завідувач відділу обслуговування Краснокутської центральної районної бібліотеки підготували та провели для читачів зустріч у поетичному колі "І слово лине із серця і душі" (до Всесвітнього дня поезії). Читати далі«З поезією разом»

Поезія - це життя, яке розквітає весною, а для романтичних і обдарованих людей - це стимул для написання поетичних творів. Саме тому 21 березня святкують Всесвітній день поезії.
З нагоди цієї дати працівниками КЗ "Великобурлуцька центральна районна бібліотека" було оформлено тематичну поличку "Поезія -духовний хліб людини". Також бібліограф І.Арсенійчук провела інформ-хвилинку та ознайомила користувачів із збірками поезій, представленими на полиці. Шанувальники поетичного слова мали змогу зануритися в чарівний і неповторний світ поезії та обрати твори до душі.VІІ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря»

28 лютого в актовому залі Кегичівського ПТУ-60 за підтримки голови Кегичівської районної державної адміністрації Романа Гончарова відбувся вже VІІ районний фестиваль читців-аматорів «Вічне слово Кобзаря». Під мелодії української автентичної музики, під вірші Тараса Шевченка, які стали піснями, під перебіг слайдів, що відображали багатогранність, глибинність та далекоглядність його творчості проходив цей літературно-патріотичний захід. Читати далі


   1      2      3      4      5      6      7      8   

«Файні ПАВи»


Шановні колеги та друзі бібліотеки!
Наприкінці 2016 року фахівці Проблемно-аналітичного відділу ХОБЮ зробили Вам новорічний подарунок – започаткували блог відділу «Файні ПАВи». Запрошуємо Вас завітати на наш блог. Сподіваємося, що фахова інформація блогу буде цікавою і корисною, сприятиме професійному зростанню та поліпшенню роботи з молоддю. Будемо раді бачити вас шанувальниками нашого блогу «Файні ПАВи»!   Перейти до блогу