ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА
                                  

«Нетикет»

Існує думка, що Інтернет - це зона без цінностей, але не всі знають, що Інтернет-мережа "не є дикою". У результаті впливу людських цінностей на формування змісту її ресурсів і послуг, в чудовій Інтернет-країні сформувалися свої правила поведінки, певні традиції, своєрідна культура спілкування, яка має назву "нетикет".

Саме цій темі була присвячена інформзустріч співробітників Інтернет-центру ХОБЮ з учнями 5-А та 5-Б класів, яка відбулася 17 жовтня у приміщенні ЗОШ №97. Під час розмови працівників бібліотеки з юними інтернет-користувачами жваво обговорювалися важливі питання, що стосувалися дотримання онлайнових законів під час спілкування в соціальних мережах. Увага школярів зосереджувалась на тому, що вирішення всіх проблем, які виникають в процесі електронних комунікацій, можливе при використанні законів і норм, діючих у реальному житті. Соціальні мережі - своєрідне "втілення" комунікації в цифровому світі, найкраща модель для розгляду правил цифрового етикету, тому працівники бібліотеки не залишили поза увагою і тему безпеки в Інтернеті.

Сподіваємося, що надана інформація виявилася для всіх присутніх не тільки цікавою та корисною, але і стане підказкою в подальшому спілкуванні в чатах, форумах і соціальних мережах.

"Інформаційно-бібліографічна культура"


Оволодіти бібліотечно-бібліографічними знаннями та основами комп'ютерної грамотності, поглибити навики роботи з книгою, джерелами інформації допоможуть уроки бібліотечно-бібліографічної грамотності, що проходять в бібліотеці.

Ви можете стати учасником масових заходів:

- Днів інформації
- Днів бібліографії
- Днів періодики
- Бібліографічних ігор, турнірів, інформін, презентацій, оглядів.