ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА


  

Інформаційна грамотність і технології

«Послуги безпечно і зручно»

Наразі увесь світ перейшов у режим мінімізації соціальних контактів. І пережити цей час відносно комфортно дозволяє користування таким благом цивілізації, як електронні послуги. Але що робити, якщо ви не володієте сучасними технологіями настільки, наскільки хотіли б? Все дуже просто: звертайтесь до Харківської обласної бібліотеки для юнацтва. Наші фахівці розробили чудове інтерактивне заняття «E-послуги», яке вже пройшло апробацію та отримало схвалення в наших постійних користувачів з числа людей поважного віку. Оскільки в спілкуванні з технологіями найбільший страх у багатьох людей викликає те, що їх персональні дані можуть стати надбанням шахраїв, під час занять багато уваги ми приділяємо тому, як убезпечити себе та своїх близьких від матеріальних втрат. Вчимо реєструватись на офіційних сайтах, створювати безпечні паролі, сплачувати через інтернет,замовляти квитки та багато чого іншого. Тому не втрачайте нагоди отримати корисні знання та спростити вирішення повсякденних проблем.


«Відео анімація в PowerPoint. Цікаві фішки»

11 липня у Харківській обласній бібліотеці для юнацтва в інтернет-центрі пройшов майтер-клас «Відео анімація в PowerPoint. Цікаві фішки». Учасники вчилися створювати об'ємні 3D картинки та об'єкти, а також створили свою сонячну систему за допомогою анімації в програмі PowerPoint. Діти в процесі заняття оволоділи корисними навичками в роботі з програмою, які знадобляться їм у майбутньому.    Читати далі


"Сучасні технології для всіх і для кожного"

Ви сплачуєте свої рахунки онлайн? Користуєтесь поштою? Знайти потрібну інформацію в інтернеті для вас справа двох секунд? Здається, що складного? Бери й роби! Але для людей, що ніколи не мали справ з комп’ютерами кожна дія потребує роз’яснення та повторення. Отже Харківська обласна бібліотека для юнацтва вже вкотре розпочала курс, що має великий попит у громаді - "Сучасні технології для всіх і для кожного". Ми все пояснимо і навчимо.


"Дія. Цифрова освіта"

Швидко знайти потрібну інформацію, записатися до лікаря, оформити субсидію через інтернет значно швидше і простіше. Але ще далеко не кожен володіє навичками роботи на комп’ютері. Тож Харківська обласна бібліотека для юнацтва пропонує своїм користувачам безкоштовні курси початкової комп’ютерної грамотності, а також долучає до державного онлайн-проєкту "Дія. Цифрова освіта". Це програма, яка має підвищити цифрову грамотність українців за допомогою навчальних міні-серіалів.


   1   2   3